از استارت آپ تا عرضه سهام در بورس

هدف ما رشد کسب و کار شماست.

گروه آرمان آتی با تجربه درخشان در عرصه توسعه کسب و کارهای کوچک و بزرگ در صنایع متفاوت همواره کوشیده است تا با کمک دانش مالی و اقتصادی خود به رشد و توسعه کسب و کارها کمک کرده و آنان را برای رسیدن به اهداف خود یاری دهد. گروه آرمان آتی از ارزشگذاری تا بازارگردانی سهام در کنار کسب و کار شما خواهد بود.​

تامین مالی

پذیرش و عرضه

ارزش گذاری

بازارگردانی

تامین مالی

تامین مالی مبتنی بر سرمایه

تأمین مالی مبتنی بر سرمایه برخلاف تصور اولیه راه‌های مختلفی دارد. ما با توجه وضعیت شرکت شما مناسب‌ترین راهکار تأمین مالی مبتنی بر سرمایه با تکیه‌بر کاهش هزینه‌ها و همچنین انجام فرآیند تأمین مالی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما معرفی خواهیم کرد.

تامین مالی مبتنی بر بدهی

امکان تامین مالی با حجم بالا، امکان بازپرداخت بلندمدت و معافیت مالیاتی از طریق موارد زیر:

 • صکوک خرید دین اوراق رهنی
 • صکوک اجاره اوراق مشارکت
 • اوراق سلف موازی استاندارد
 • اوراق اختیار فروش تبعی
 • صکوک سفارش ساخت
 • صکوک مرابحه

پذیرش و عرضه

تیم باتجربه ما با تسلط بر فرآیندها و دستورالعمل‌های بورس به‌عنوان مشاور عرضه و پذیرش در کنار شما است و شمارا با کمترین زحمت و در کوتاه‌ترین زمان به‌منظور می‌رساند. طبق قوانین و مقررات ناظر بر بازار سرمایه، پذیرش اوراق بهادار جدید در بورس یا فرابورس یا عرضه عمومی آن‌ها نیازمند طی مراحلی است که حضور و ایفای نقش مشاور عرضه یا پذیرش در کلیه این مراحل ضروری است.

تیم ما با مجوز از سازمان بورس، باتجربه و تخصص کافی در این زمینه از ابتدا تا انتهای کار شمارا همراهی می‌کند.

از جمله خدمات قابل‌ارائه آرمان آتی

 • مشاوره در طراحی و اجرای نظام تأمین منابع مالی از طریق بازار سرمایه برای شرکت‌ها و طرح‌ها
 • پذیره‌نویسی اوراق بدهی شامل اوراق مشارکت، گواهی سپرده خاص، انواع صکوک و دیگر انواع اوراق بهادار
 • و مشاوره در پذیرش شرکت‌ها در بورس یا فرابورس
 • مشاوره در پذیرش انواع کالاها در بورس کالا
 • افزایش سرمایه شرکت‌های سهامی عام
 • پذیره‌نویسی عمومی اولیه سهام شرکت‌های تازه تأسیس

ارزشگذاری

ارزش گذاری دارایی‌ها از جمله اوراق بهادار یکی از ارکان اصلی مؤثر بر تصمیمات سرمایه‌گذاری است. ارزش گذاری اصولی و صحیح دارایی‌ها باعث تخصیص بهینه منابع سرمایه‌ای می‌شود. 

اتخاذ تصمیمات اصولی سرمایه‌گذاری و تخصیص بهینه منابع سرمایه‌ای مستلزم ارزش گذاری سهام با استفاده از روش‌های معتبر علمی است، زیرا به قیمت‌های بازار نمی‌توان چندان اطمینان کرد یا حداقل این‌که پدیده کشف قیمت در کوتاه‌مدت به علت نوسانات شدید و غیر واقعی در بازار محقق نمی‌شود.

بازارگردانی

بازار شفاف و کارآمد برای تأمین نقدینگی‌های خود و عمق بخشیدن به بازار نیاز به رکن بازارگردان دارد. صندوق بازارگردانی اختصاصی آرمان اندیش با دریافت مجوز تأسیس از سازمان بورس و اوراق بهادار از سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف بازارگردان متعادل نگه‌داشتن سهام ، از میان ببرد صف خریدوفروش و درنهایت سوق دادن قیمت سهام  به‌سوی ارزش ذاتی آن است. بنابراین صندوق بازارگردانی از تشکیل صف‌های خریدوفروش بی‌مورد جلوگیری کرده و به روان شدن معاملات و افزایش نقد شوندگی کمک می‌کند. همچنین از دست‌کاری قیمت سهام جلوگیری می‌نماید.هدف دیگر این صندوق جمع‌آوری سرمایه از سرمایه‌گذاران و خریدوفروش اوراق بهادار در چارچوب تعهدات بازارگردانی آن اوراق مطابق امید نامه و کسب منافع از این محل است.

به لحاظ ماهیت سود و زیانی، این صندوق مشابه صندوق‌های در سهام است و عملکرد آن با عملکرد شاخص کل و شاخص صنعتی که سهام آن در قالب فعالیت صندوق اختصاص بازارگردانی است، همبستگی مستقیم دارد.

بااین‌حال هدف اصلی این صندوق نه کسب بازدهی بلکه ایفای تعهدات بازارگردانی سهم در چارچوب اساسنامه صندوق است.

برخی از مشتریان ما

فومن_شیمی_5
خهخ
675
34235
463567345
23523652
456456
567567
9870876
098798756
9776545678
golrang
download
کوروش
unnamed
News_20200801101552
3453
453213123
1243535242522353412342534
123413
شرکت-پلیمر-آ123ریا-ساسول
logo-mWYrP3p9A0En
123
3346435

مرکز تماس و پشتیبانی