سبدگردانی اختصاصی

برای حفظ ارزش سرمایه شما و مقابله با تورم، یک سرمایه گذاری با پذیرش ریسک معقول نیاز است. یک سرمایه گذاری با رعایت تمامی ویژگی‌های شخصیتی و در نظر گیری سطح ریسک پذیری شما به بهینه سازی سبد سهام شما کمک شایانی می‌کند.

تیم سرمایه‌گذاری آرمان آتی برای مدیریت بهینه دارایی شما آماده خدمات‌رسانی است

سبدگردان کیست؟

افراد خبره در حوزه سرمایـــــــه‌گذاری، طبق ویژگی‌های شخصیتی و شرایط مالی شما، یک سبد متشکل از انواع سهــــــام تشکیل می‌دهنـــــد که به آن سبدگـــردانـــــــی و یا سرویس مدیریت پرتــــفوی می‌گویند.

پس از تشکیل سبد، متناسب با روند بازار و اطلاعات منتشر شده و تغــــــــییرات شرایط اقتصادی، سیاسی، قیمت ارز و تورم، سبد شما مدیریت و بهینه‌سازی می‌شود تا به سوددهی و افزایش ارزش برسد.

سبدگردانی چیست؟

سبدگردان یک شخص حقوقی است که طبق قراردادی توسط سرمایه‌گذار موظف می‌گردد. امور مدیریت سرمایه شخص سرمایه‌گذار را طبق چهارچوب‌های مشخص انجام دهد.

فرآیند سبدگردانی در آرمان آتی، بر مبنای شاخص‌های متنوعی چون سطح ریسک‌پذیری، انتظار میزان بازدهی و میزان سرمایه مشتریان، با بهره‌گیری از توان تحلیلی و مدیریت علمی مجموعه صورت می‌پذیرد.

مدیریت سبد در آرمان آتی، از مکانیزم منحصر به فردی پیروی می‌کند و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری، بر اساس اتخاذ تصمیمات مدیر یا مدیران سبد، تحت نظارت کمیته سرمایه‌گذاری متشکل از اعضای واحد مدیریت دارایی شرکت و برخی از فعالین خوش‌نام بازار سرمایه ایران تنظیم می‌گردد.

چگونه به سبدگردان اعتماد کنیم؟

همان‌طور که شما سرمایه خود را به یک بانک گمنام و نامعتبر نمی‌سپارید، قاعدتاً در مورد انتخاب سبدگردانی هم باید به دنبال یک نهاد مالی معتبر و قابل‌اعتماد بگردید.

احراز هویت و تأیید اعتبار یک نهاد مالی به لطف موتورهای جست‌وجو چندان کار دشواری نیست، کافی است به سایت کدال و یا سایت سازمان بورس مراجعه کرده و لیست سبدگردان‌ها و یا نهادهای مالی دارای مجوز سبدگردانی را بررسی نمایید.

می‌توانید لیست مجوزهای آرمان آتی را در سایت معتبر کدال در این لینک مشاهده نمایید.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری چقدر است؟

برخلاف سیاست‌های برخی نهادهای مالی که اعتقاد دارند سرمایه‌گذاران برای استفاده از خدمت سبدگردانی اختصاصی حتماً باید بالای ده میلیارد ریال سرمایه اولیه داشته باشند.

آرمان آتی بر این باور است که نباید حق انتخاب را از مشتریان، با تعیین حداقل‌ گرفت. لذا حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در آرمان آتی تنها یک میلیارد ریال است

فرایند دریافت خدمات سبدگردانی

خدمت سبدگردانی اختصاصی ازجمله خدماتی است که نیازمند مشاوره حضوری و سنجش ریسک‌پذیری و همچنین یک قرارداد بین سبدگردان و سرمایه‌گذار است.

لذا باید در نظر داشته باشید که همان‌طور که برای انجام برخی امور بانکی چاره‌ای جز مراجعه حضوری نداریم. برای برخی امور سرمایه‌گذاری نیز باید حضوراً مراجعه کنیم. لذا یک روز را مشخص نموده و برای مراجعه به شرکت هماهنگ نمایید.

مشاوره اختصاصی سبدگردانی
ارائه استراتژی سرمایه‌گذاری طبق نتایج
دریافت کد سبدگردانی اختصاصی
ارزیابی مالی و ریسک‌پذیری
امضا و تکمیل قرارداد
دریافت حساب کاربری مشاهده عملکرد روزانه سبد

تشکیل این نوع سبد، با تکمیل فرم ارزیابی ریسک مشتریان و آنالیز جامع میزان ریسک‌پذیری اشخاص حقیقی توسط کارشناسان شرکت آغاز می‌گردد.

پس از آگاه نمودن مشتریان از نتایج استخراجی فرم مذکور و همچنین با در نظر گرفتن شرایط کلان اقتصاد و بازار سرمایه، به بررسی جزءبه‌جزء بخش‌های قرارداد تنظیمی و برطرف نمودن همه عوامل مبهم از دید مشتریان پرداخته می‌شود. در صورت عقد قرارداد،“آرمان آتی“ با اعطای امتیازاتی نظیر ارسال گزارش‌های وضعیت سبد، ارسال بولتن‌های خبری -تحلیلی روزانه، دسترسی به برخی سرویس‌های وب‌سایت آرمان آتی و غیره، زمینه خدمات‌رسانی‌های بیشتر را فراهم می‌سازد.

مرکز تماس و پشتیبانی