سبدگردانی

شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری آرمان آتی

اختصاصی

ریسک پذیر ریسک گریز محتاط

سبدگردانی اختصاصی

تابه‌حال به این فکر افتاده‌اید که برای محافظت از ارزش سرمایه‌تان در مقابل تورم آن را از بانک خارج کرده و به شخصی که مدیریت سرمایه و اقتصاد می‌داند بسپارید؟

در عوض سودی که به شما می‌دهد، مبلغی را به وی به‌عنوان کارمزد پرداخت کنید؟

ولی آیا او قابل‌اعتماد است؟ چه تضمینی می‌تواند به شما بدهد؟ آیا دانش او کافی است؟

حال اگر به شما بگوییم که نهادی مالی به نام سبدگردان وجود دارد حتما این سوال برایتان پیش می آید که:

آیا مورد تأیید و تحت نظارت مستقیم سازمان بورس و اوراق بهادار بوده؟

و آیا متشکل از افراد تحصیل‌کرده و آگاه به بازار است؟ که به‌صورت تخصصی کار مدیریت سرمایه و سبدگردانی را در بستر بازار سرمایه انجام می‌دهند؟

پاسخ بله هست!

سبدگردانی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

افراد خبره در حوزه سرمایه‌گذاری، طبق ویژگی‌های شخصیتی و شرایط مالی شما، برایتان یک سبد متشکل از انواع سهام (پرتفوی) تشکیل می‌دهند. به آن سبدگردانی و یا سرویس مدیریت پرتفوی می‌گویند.

پس از تشکیل سبد متناسب با روند بازار و اطلاعات منتشرشده و تغییرات شرایط اقتصادی، سیاسی، قیمت ارز و تورم، سبد شما مدیریت و بهینه‌سازی می‌شود تا به سوددهی و افزایش ارزش سبد برسد.

سبدگردانی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سبدگردان یک شخص حقوقی است که طبق قراردادی توسط سرمایه‌گذار موظف می‌گردد. امور مدیریت سرمایه شخص سرمایه‌گذار را طبق چهارچوب‌های مشخص انجام دهد.

فرآیند سبد گردانی در آرمان آتی، بر مبنای شاخص‌های متنوعی چون سطح ریسک‌پذیری، انتظار میزان بازدهی و میزان سرمایه مشتریان، با بهره‌گیری از توان تحلیلی و مدیریت علمی مجموعه صورت می‌پذیرد.

مدیریت سبد در آرمان آتی، از مکانیزم منحصر به فردی پیروی می‌کند و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری، بر اساس اتخاذ تصمیمات مدیر یا مدیران سبد، تحت نظارت کمیته سرمایه‌گذاری متشکل از اعضای واحد مدیریت دارایی شرکت و برخی از فعالین خوش‌نام بازار سرمایه ایران تنظیم می‌گردد.

چگونه به سبدگردان اعتماد کنیم؟

همان‌طور که شما سرمایه خود را به یک بانک گمنام و نامعتبر نمی‌سپارید، قاعدتاً در مورد انتخاب سبدگردانی هم باید به دنبال یک نهاد مالی معتبر و قابل‌اعتماد بگردید.

احراز هویت و تأیید اعتبار یک نهاد مالی به لطف موتورهای جست‌وجو چندان کار دشواری نیست، کافی است به سایت کدال و یا سایت سازمان بورس مراجعه کرده و لیست سبد گردان‌ها و یا نهادهای مالی دارای مجوز سبدگردانی را بررسی نمایید.

می‌توانید لیست مجوزهای آرمان آتی را در سایت معتبر کدال در این لینک مشاهده نمایید.

فرایند دریافت خدمت سبدگردانی

خدمت سبدگردانی اختصاصی ازجمله خدماتی است که نیازمند مشاوره حضوری و سنجش ریسک‌پذیری و همچنین یک قرارداد بین سبدگردان و سرمایه‌گذار است.

لذا باید در نظر داشته باشید که همان‌طور که برای انجام برخی امور بانکی چاره‌ای جز مراجعه حضوری نداریم. برای برخی امور سرمایه‌گذاری نیز باید حضوراً مراجعه کنیم. لذا یک روز را مشخص نموده و برای مراجعه به شرکت هماهنگ نمایید.

مشاوره اختصاصی سبدگردانی
ارائه استراتژی سرمایه‌گذاری طبق نتایج
دریافت کد سبدگردانی اختصاصی
ارزیابی مالی و ریسک‌پذیری
امضا و تکمیل قرارداد
دریافت حساب کاربری مشاهده عملکرد روزانه سبد

تشکیل این نوع سبد، با تکمیل فرم ارزیابی ریسک مشتریان و آنالیز جامع میزان ریسک‌پذیری اشخاص حقیقی توسط کارشناسان شرکت آغاز می‌گردد.

پس از آگاه نمودن مشتریان از نتایج استخراجی فرم مذکور و همچنین با در نظر گرفتن شرایط کلان اقتصاد و بازار سرمایه، به بررسی جزءبه‌جزء بخش‌های قرارداد تنظیمی و برطرف نمودن همه عوامل مبهم از دید مشتریان پرداخته می‌شود.

در صورت عقد قرارداد،“آرمان آتی“ با اعطای امتیازاتی نظیر ارسال گزارش‌های وضعیت سبد، ارسال بولتن‌های خبری -تحلیلی روزانه، دسترسی به برخی سرویس‌های وب‌سایت آرمان آتی و غیره، زمینه خدمات‌رسانی‌های بیشتر را فراهم می‌سازد.

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در سبدگردان آرمان آتی؟

برخلاف سیاست‌های برخی نهادهای مالی که اعتقاد دارند سرمایه‌گذاران برای استفاده از خدمت سبدگردانی اختصاصی حتماً باید بالای ده میلیارد ریال سرمایه اولیه داشته باشند.

آرمان آتی بر این باور است که نباید حق انتخاب را از مشتریان، با تعیین حداقل‌های این‌چنینی گرفت. لذا حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در آرمان آتی تنها یک میلیارد ریال است.

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید

021-91006580