شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری آرمان آتی

معرفی صندوق

صندوق جسورانه نوعی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک است که سرمایه را از افرادی که قصد مشارکت دارند، گردآوری نموده و در کسب‌وکارهای نوپا که پتانسیل رشد بالایی دارند سرمایه‌گذاری می‌نماید.

صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه یکم آرمان آتی از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است. همان‌طور که از نام آن پیداست، صندوق جسورانه مناسب افرادی است که به دنبال کسب سود با نرخ رشد فزاینده در قبال پذیرش ریسک مربوطه هستند. ازجمله سرمایه‌گذاران عمده این صندوق‌ها علاوه بر افراد حقیقی، صندوق‌های بازنشستگی، شرکت‌های بیمه و نهادهای مالی هستند.

نحوه کسب سود

این صندوق‌ها تقسیم سود دوره‌ای ندارند و سرمایه‌گذار تنها از اختلاف قیمت خریدوفروش واحدهای سرمایه‌گذاری سود می‌برد. صندوق‌ها بر مبنای اساسنامه و امیدنامه اداره می‌شوند و فاقد ضمانت نقد شوندگی هستند.

با سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها می‌توان به‌صورت مستقیم در روند تأمین مالی برای آغاز فعالیت کسب‌وکارهای کوچک و جدید سهیم شد.

ترکیب دارایی صندوق

نحوه سرمایه‌گذاری

صندوق جسورانه یکم آرمان با (نماد آتی 1) در فرابورس قابل معامله است. درنتیجه برای سرمایه‌گذاری در این صندوق، می‌بایست پس از اخذ کد معاملاتی، توسط کارگزاری واحد سرمایه‌گذاری صندوق را تهیه نمایید. جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس از ساعت ۹ تا 15 است.